Engelse evensong

Magnuskerk
Datum: zaterdag 25 mei 2019 17:00

Locatie: Magnuskerk

Saint Georges Singers pkn anloo zuidlarenOp zaterdag 25 mei zal een bijzondere dienst gehouden worden waarin da. Gonny de Boer voorgaat. Het koor ‘Saint Georges Singers’ begeleidt een traditionele Evensong of vesper, volgens de Britse koortraditie. Het is een avonddienst met een vaste opbouw, waarin het koor de hoofdrol heeft, en het wordt daarom ook wel Choral Evensong genoemd. In veel grote Engelse kathedralen wordt dagelijks een Evensong gehouden. De dienst vindt plaats in de Magnuskerk en begint om 17.00 uur. Er zal een collecte worden gehouden voor de onkosten van de dienst.

Het koor, afkomstig uit het Britse Kent, is verbonden aan de St George’s RAF Chapel of Remembrance op de voormalige luchtmachtbasis Biggin Hill.
Het koor was eerder op tournee in Frankrijk, Italië en Groot-Brittannië. 

 

 

Alle datums


  • zaterdag 25 mei 2019 17:00

Inloggen

Login met uw gebruikersnaam en wachtwoord.
Nog geen account? Klik op registreer.

Copyright © 2020 PKN Anloo - Zuidlaren